O magazynie

Connected MagazineConnected to pierwszy w Polsce magazyn poświęcony komunikacji – nie tylko tej między urządzeniami elektronicznymi, ale również między ludźmi, bo to przecież właśnie tam rodzą się nowe pomysły i technologie. Jest to kwartalnik, a właściwie e-kwartalnik o świecie realnym i wirtualnym. Pierwszy tego typu magazyn wydawany przez firmę branży sieciowej – TP-LINK.

Nowe technologie bombardują nas ze wszystkich stron i możemy czuć się w tym świecie zagubieni. Już nie tylko notebooki, tablety czy smartfony korzystają z Internetu. Coraz częściej na półkach sklepowych znajdziemy telewizory, sprzęt hi-fi, pralki, lodówki i wiele innych urządzeń łączących się z siecią. Dzięki Connectedodnalezienie się w świecie, który jest coraz bardziej „połączony”,  stanie się dużo prostsze.

Będziemy pisać o oprogramowaniu, które usprawnia komunikację, o aspektach prawnych Internetu i możliwościach, jakie oferują technologie sieciowe. Zaprezentujemy gry, wyszukamy i opiszemy najlepsze filmy, muzykę i książki – nie tylko te związane z technologiami, ale także te, które budzą nasze zainteresowanie.Connected to nasze spojrzenie na rzeczywistość. Spojrzenie, którym chcemy się podzielić.