Dane firmy

Depresja psycholog • http://psychiatrzy.pl/


Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Matki, które po porodzie czują awersję na myśl o opiece nad dzieckiem i nie są w stanie funkcjonować normalnie. Alkoholicy, którzy złamani nałogiem, stoją na skraju przepaści, rujnując życie sobie i bliskim. Pacjenci cierpiący na chorobę afektywną dwubiegunową. Ofiary nietypowych, traumatycznych zdarzeń, które załamują się w ich następstwie, nie mogąc się otrząsnąć. Depresja ma wiele twarzy.

Depresja – co potwierdzi każdy psycholog – jest jednym z największych zagrożeń współczesnego człowieka. Choroba, według różnych statystyk, jest zdiagnozowana u około 350 mln mieszkańców Ziemi. A jak wielu z chorych nie było nigdy u lekarza, nie miało okazji prawidłowo zdiagnozować problemów i znaleźć przyczyn kiepskiej formy psychicznej? Zapewne kolejne setki milionów.

Dlatego wiedza zgromadzona na stronie psychiatrzy.pl, a przede wszystkim pomoc świadczona na terenie Warszawy stanowią określoną wartość. Wizyta u specjalisty jest nierzadko jedynym sposobem wyjścia z kryzysu i choroby. Trzeba jednak zacząć od ustalenia, co jest największym problemem, jakie kroki należy wykonać w pierwszej kolejności, aby dostrzec światełko w tunelu.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Krati sp. z o.o.


Al. Jerozolimskie 81, Warszawa

Przejdź do wpisu >

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa

Przejdź do wpisu >