Dane firmy

MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR | Audioprzewodnik


MICHAŁ KRYNICKI AUDIOTOUR


Adama Prażmowskiego 19E, 30-399 Kraków

Tel: 605 074 637

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Zapotrzebowanie na nowoczesne gadżety ciągle rośnie. Z powodzeniem odpowiada na nie firma Audiotour. W swojej ofercie przedstawia klientowi asortyment, który pozwoli obcować bliżej z kulturą oraz sztuką, umilając jednocześnie wolny czas.

Proponowane urządzenie to Audioprzewodnik Audio Guide. Jest to przemyślana i odpowiednio skonstruowana aplikacja na telefon, którą można wykorzystać podczas zwiedzania muzeum lub innego obiektu z eksponatami. Dużym plusem, docenionym przez odbiorców, jest prostota jej użytkowania. Producent na swojej stronie internetowej umieścił kilka przydatnych wskazówek, jak korzystać z aplikacji i cieszyć się świetnym efektem wizualnym i dźwiękowym. 

Aplikację, by z niej skorzystać, wystarczy pobrać na swój smartfon ze sklepu internetowego. Umożliwia nie tylko poznanie interesujących ciekawostek o każdym obiekcie muzealnym, ale także, wykorzystując technologię rozszerzonej rzeczywistości, bez problemu wykorzystuje parametry techniczne osobistego telefonu, by zmienić go w multimedialny, inteligentny odtwarzacz, z którym zwiedzanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, Kraków

Przejdź do wpisu >