Dane firmy

Umywalki narożnikowe • https://sklep-archjudyta.pl/


Sklep Archjudyta


Ludowa 19, 41-310 Dąbrowa Górnicza

Tel: +48 662 002 392

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Poszukując eleganckich elementów wykończenia łazienki, warto zerknąć na stronę sklep-archjudyta.pl, gdzie można znaleźć sklep, w którego asortymencie jest wiele ciekawych produktów pochodzących między innymi od takich producentów jak Isvea i Bocchi. Należą oni do mistrzów w swojej klasie, jeżeli chodzi o ceramikę łazienkową. W ofercie sklepu można między innymi nabyć efektowne narożnikowe umywalki asymetryczne, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach dysponujących niewielką przestrzenią.

Nie są to jednak zwykłe produkty, a raczej bardzo gustowne, wykonane z odpornej na uszkodzenia ceramiki i solidnego kompozytu artykuły, które dostępne są w wersji:

  • nablatowej,
  • wiszącej,
  • asymetrycznej.

Cechują się one nie tylko wytrzymałością, ale także pięknym, ciekawym wzornictwem, dlatego z pewnością będą ozdobą każdego wnętrza. Ponieważ są one dostępne w wielu modelach, warto zapoznać się z całą ofertą.

Dnia 2021-02-03 13:29:05 lazymeercat737 napisał:
W tym sklepie internetowym można nabyć nie tylko meble, ale również wszelki akcesoria związane z łazienką. Dzięki nim moja łazienka po remoncie wygląda teraz ja z katalogu o urządzaniu wnętrz. :)
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Dawid Pikuła Cartrans


Tworzeń 170, Dąbrowa Górnicza

Przejdź do wpisu >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Przejdź do wpisu >