Dane firmy

Szkolenia bhp nauczycieli


PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, 32-600 Oświęcim

Tel: 507 022 814

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Olbrzymim atutem firmy jest dostosowywanie swojej oferty do aktualnie panujących warunków. Dlatego ośrodek BU-MOR M. M. Bułka Sp. J. proponuje szkolenia BHP dla nauczyciele, które mogą odbyć się w trybie zdalnym, w ramach tzw. e-learningu. Jest to odpowiedź na ryzyko związane ze stanem epidemicznym. Dzięki temu kadra szkolnych pedagogów może zdobyć (w przypadku osób początkujących) oraz odświeżyć swoją wiedzę dotyczącą bezpiecznej pracy w placówce edukacyjnej bez dodatkowego narażania się na kontakt z patogenem.

Tego typu kursy są jak najbardziej legalne, a ich zaletą jest możliwość uczestnictwa w nich w dowolnym terminie oraz o każdej porze. Dlatego jest to bardzo wygodna forma kształcenia.

Specjaliści z tego przedsiębiorstwa świadczą także usługi z zakresu rozwiązywania problemów związanych z miejscem pracy, przygotowywania bezpiecznego stanowiska, usuwania czynników zagrożenia itp. Możliwe jest zlecenie przeprowadzenia kontroli zakładu i wskazania stref, które wymagają zastosowania dodatkowych kroków ochronnych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Transfer Przeprowadzki


os. Jagiellonskie 22, Kraków

Przejdź do wpisu >