Dane firmy

Woreczki do pakowania


Moderno Mundo


Firmowa 10, 62-023 Gądki

Tel: +48 616 22 73 55

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Producenci żywności znajdą bardzo wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dla siebie na stronie internetowej doypack-sklep.pl. To witryna należąca do producenta opakowań. Do dyspozycji zainteresowanych przygotował on rozwiązania różnego typu. W sprzedaży są, między innymi, worki płaskie oraz z fałdą boczną, worki stojące, czy też folia wieczkowa. 

Bez względu na to, na które produkty zdecyduje się kupujący, warto rozważyć składanie większych zamówień, ponieważ wtedy ceny za sztukę są dużo korzystniejsze. Przydatne i bardzo praktyczne są woreczki strunowe do pakowania. Dzięki możliwości wielokrotnego otwierania i zamykania są one wygodne w użytkowaniu. Włożone do nich produkty nie rozsypują się i nie nabierają wilgoci. 

W razie pojawienia się pytań i wątpliwości, warto kontaktować się ze sprzedawcami zatrudnionymi w hurtowni. To właśnie oni będą w stanie najlepiej doradzić, opowiedzieć o poszczególnych produktach i odpowiednio pokierować każdego klienta, który się do nich zgłosi. Możliwości jest wiele.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

Orzeł-Trans


Rolna 26, Dąbrowa

Przejdź do wpisu >

Kaskada Hotel&Restauracja


Międzyzdrojska 37, Poznań

Przejdź do wpisu >