Dane firmy

Felgi aluminiowe BMW


Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, 97-330 Poniatów

Tel: 509 700 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Poszukując dostawcy felg, u którego można zamówić online niemal każdy rozstaw, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie xfelgi.pl. Proponowany tam asortyment to wyroby znanych, cieszących się uznaniem na rynku marek. Proponowane rozwiązania są nie tylko wytrzymałe, ale także estetyczne i pozwalające wyróżnić się na drodze.

Starając się odpowiadać na potrzeby klientów, kadra dostawcy na bieżąco rozszerza listę sprzedażową o nowe rodzaje felg. Jest w stanie zrealizować zamówienie pojedyncze oraz hurtowe. Pomocna w doborze odpowiadającego modelu jest intuicyjna wyszukiwarka. Bez względu na to, czy kupujący poszukuje felg aluminiowych do BMW czy o innego auta, znajdzie poszukiwaną wersję na stronie serwisu.

Pracownicy zajmujący się obsługą zamówień świadczą również doradztwo online. Jako uzupełnienie zakupów polecają nabycie przydatnego w wielu sytuacjach czujnika ciśnienia opon TPMS. Realizacja dostaw jest darmowa. Dowóz odbywa się na terenie całego kraju w najkrótszym możliwym terminie. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy w pobliżu:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Przejdź do wpisu >

Linguemix


Konstantego Ildefonsa Galczyńskiego 2a, Łódź

Przejdź do wpisu >

A&M IMPORT-EXPORT


Gorzew 19, Pabianice

Przejdź do wpisu >