Dane firmy

Tłumacz medyczny - angielski


Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Tłumaczenia z dziedziny medycyny wymagają nie tylko doskonałej znajomości obcej mowy. Potrzebna jest tutaj przede wszystkim szeroka wiedza, a nawet doświadczenie praktyczne. Ten rodzaj specjalizacji tłumaczeniowej jest jednym z najbardziej wymagających na rynku.

Każdy tłumacz medyczny angielski, którego znajdziesz w serwisie spectlumacz.pl, dokonuje przekładów tekstów z jednej, konkretnej dziedziny medycznej – może być to neurologia, chirurgia, urologia, gastrologia czy stomatologia. Dzięki tak ścisłej specjalizacji tłumaczenie posiada odpowiednią jakość i jest jak najbardziej wierne. Teksty medyczne, które możesz przetłumaczyć za pośrednictwem tej strony, to: skierowania na badania, zwolnienia lekarskie, instrukcja obsługi aparatury medycznej, protokoły badań, historie chorób i wiele innych.

Dnia 2019-04-12 13:19:55 eruryesi napisał:
Biuro tłumaczeń SpecTłumacz to wysoka jakość przekładu, ale też terminowość i konkurencyjne ceny. Np. w tłumaczeniach medycznych z angielskiego nie mają sobie równych, na ich solidności można polegać.
Ocena: 4

Inne firmy w pobliżu:

Dawid Pikuła Cartrans


Tworzeń 170, Dąbrowa Górnicza

Przejdź do wpisu >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Przejdź do wpisu >