Dane firmy

Materace do spania


Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, 61-144 Poznań

Tel: 533 222 950

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krótki opis firmy:

Od dawna nie możesz się porządnie wyspać? Po wstaniu z łóżka bolą Cię plecy i nie masz na nic siły? Zatem czas najwyższy wymienić Twój stary materac na nowszy model! Doskonałej klasy materace do spania znajdziesz w ofercie sklepu Zdrowy Sen.

Asortyment hurtowni zapełniają produkty o doskonałej jakości i ponadprzeciętnej trwałości. Wszystkie pochodzą ze znanej i cenionej fabryki, która dba o ich niezwykle precyzyjny i dokładny proces produkcyjny.

Ogromne doświadczenie firmy na rynku owocuje w stałym ulepszaniu oferowanych usług. Każdy klient hurtowni może liczyć na profesjonalną pomoc wyspecjalizowanych pracowników w wyborze idealnego produktu oraz ich pełne zaangażowanie w to, by współpraca przebiegła szybko i bezproblemowo.

Zespół dokłada wszelkich starań, by proponować klientom najkorzystniejsze rozwiązania. To z całą pewnością wpływa na znakomitą atrakcyjność oferty firmy.

Dnia 2019-08-30 10:32:10 Wiktoria Chmielewska napisał:
Ostatnio wymieniałem materace w naszym domu i postawiłam na te z firmy Zdrowy Sen i po kilku nocach stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór.
Ocena: 3

Inne firmy w pobliżu:

Orzeł-Trans


Rolna 26, Dąbrowa

Przejdź do wpisu >

Kaskada Hotel&Restauracja


Międzyzdrojska 37, Poznań

Przejdź do wpisu >